JESTEŚ BOGINIĄ

Nasza Oferta

Zabiegi na ciało

Czy Twoje ciało potrzebuje czegoś więcej niż codzienna pielęgnacja? Dla nas to nie problem!

Naturalne kosmetyki

Wszystko czego potrzebujesz do właściwej ochrony i pielęgnacji skóry na wyciągnięcie ręki.

Pomysł na biznes

Głodny sukcesu? Otwórz firmę odporną na kryzys. Potrzebujemy Cię w tym mieście.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych zabiegów kosmetycznych oraz odwiedzenia naszego salonu.

Indywidualne Podejście

Wszystkie nasze zabiegi dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Przed każdym zabiegiem zapewniamy darmową konsultację ze specjalistą.

Jakość usług

Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy wykonują wszystkie zabiegi zgodnie z najwyższymi standardami.

Misja

Nasze ciało, to nasz dom na całe życie. Dlatego naszą misją jest wsparcie kobiet w przekonaniu, że każda z nas jest wyjątkowa, a nasze ciało zasługuję na troskę i uwagę. W naszych salonach kładziemy duży nacisk na jakość wykonywanych zabiegowi, profesjonalizm personelu i indywidualne podejście do klienta. Dlatego przed każdym zabiegiem zapewniamy darmową konsultację ze specjalistą podczas której możesz rozwiać wszelkie wątpliwości, a także zapoznać się z przebiegiem zabiegu i otrzymać wskazówki dotyczące postępowania po zabiegu. Nasz zespół to wysokiej klasy specjaliści, którzy na każdym etapie służą fachową poradą.

każda z nas jest Boginią!

Depilacja laserow

to metoda usuwania zbędnego owłosienia 

Depilacja Laserowa

To metoda usuwania zbędnego owłosienia za pomocą wiązki światła. Melanina znajdująca się we włoskach pochłania wiązki światła lasera. W wyniku tego uszkodzeniu ulegają mieszki włosowe i komórki, które odpowiedzialne są za odrastanie włosów.

Depilacja laserow

to metoda usuwania zbędnego owłosienia 

Depilacja Woskiem

To jedna z bardziej popularnych metod usuwania zbędnego owłosienia. Dlatego nie trzeba się jej obawiać.
Niewątpliwą zaletą tego zabiegu jest fakt, że po depilacji woskiem włoski odrastają delikatniejsze i jaśniejsze, przez co po kilku zabiegach są znacznie mniej widoczne na naszej skórze.

Depilacja laserow

to metoda usuwania zbędnego owłosienia 

Endermologia

To zabieg kosmetyczny wykorzystujący podciśnieniowy masaż, który oddziaływuje na tkankę łączną w naszej skórze. Pozwala on m.in. na wyszczuplenie sylwetki, ujędrnienie skóry, zredukowanie cellulit lub poprawienie konturów twarzy.

Depilacja laserow

to metoda usuwania zbędnego owłosienia 

Kosmetyki naturalne

Dzięki zawartości ekologicznych, nisko przetworzonych i odpowiednio skontrolowanych składników są dużo bezpieczniejsze dla naszej skóry niż kosmetyki konwecjonalne. Składniki pochodzenia naturalnego rzadziej wywołują reakcje alergiczne w porównaniu do ich chemicznych odpowiedników.

Depilacja laserow

to metoda usuwania zbędnego owłosienia 

Fototerapia

Światło ma istotny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Dlatego wykorzystanie wiązek światła znalazło również zastosowanie we współczesnej medycynie estetycznej i dermatologii.  Fototerapia wpływa na stymulację produkcji kolagenu dzięki czemu powoduje zwiększenie napięcia i jędności skóry.

POCZUJ EFEKT WOW!
Klienci o Nas

Kontakt

Adres

ul. 11 Stycznia 52 lok.9 02-146 Warszawa

telefon

+48 600 177 809

Facebook

https://www.facebook.com/wowbodyeu/